RG LIDER - Hurtowania fajerwerków, pokazy pirotechniczne, pirotechnika profesjonalna - Antyadhezja / Doform
RGLIDER
KATEGORIE Antyadhezja / Doform

Doform

 Preparat antyadhezyjny doform przeznaczony jest do smarowania i konserwowania form i wszelkiego typu szalunków wykonanych z różnych materiałów jak; drewno, PCV, stal.

Przeznaczenie

Preparat antyadhezyjny doform przeznaczony jest do smarowania i konserwowania form i wszelkiego typu szalunków wykonanych z różnych materiałów jak; drewno, PCV, stal.

Zastosowanie

Zastosowanie preparatu ułatwia rozformowanie wyrobów betonowych. Powierzchnia styku pozostaje idealnie gładka, a naroża ostre. Doform nie zmienia barwy betonu i nie ma ujemnego wpływu na późniejszą obróbkę podłoża jak: tynkowanie, malowanie, gładzie gipsowe. Regularne stosowanie preparatu doform przedłuża nawet 5-krotnie żywotność form i płyt szalunkowych.

Sposób użycia

Doform można nanosić na powierzchnie form lub szalunków dowolnymi metodami tak aby uzyskać cienką , równomiernie rozłożoną warstwę na całej powierzchni stykającej się z betonem.

 

Wydajność

Nie można jednoznaczne określić zużycia preparatu, jego wydajność uzależniona jest od sposobu nanoszenia, grubości warstwy, rodzaju podłoża i stopnia jego zużycia.

Opakowania, przechowywanie, BHP

Doform dostępny jest w opakowaniach 10 i 200 l

Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach w temp 5 – 25 °C Trwałość 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Rozwarstwianie nie jest wadą. Przed użyciem wstrząsnąć lub lekko wymieszać.

Doform posiada atest PZH Zwroty bezpieczeństwa:
S 2- chronić przed dziećmi
S 24/25-unikać zanieczyszczenia oczu i skóry
S 26- zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza
S 29- nie wprowadzać do kanalizacji
S 46- w razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż etykietę


copyright © Rglider
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe