RG LIDER - Hurtowania fajerwerków, pokazy pirotechniczne, pirotechnika profesjonalna - Domieszki zimowe / Domieszka ZAP (-8 C)
RGLIDER
KATEGORIE Domieszki zimowe / Domieszka ZAP (-8 C)

Domieszka ZAP® - Poprawia urabialność w zaprawach tynkarskich i murarskich (-8 C). Zastępuje wapno w zaprawach tynkarskich i murarskich.

Zaprawy murarsko - tynkarskie z domieszką ZAP/zimowy do (-8oC)®

 
RODZAJE TYNKÓW I ZAPRAW.

Rozróżnia się następujące rodzaje tynków i zapraw. W zależności od miejsca wykonania :tynki zewnętrzne i wewnętrzne.W zależności od rodzaju użytej zaprawy: wapienne, cementowo-wapienne, cementowe,gipsowo-wapienne, gipsowe.

 
ZASTOSOWANIE

Dodatek ZAP® skutecznie umożliwia prace tynkarsko - murarskie zaprawami cementowymi i cementowo - wapiennymi w okresie obniżonych temperatur ( - 8 ° C ) nie pogarszając cech fizycznych wykonywanych tynków i zapraw.

 
SPOSÓB UŻYCIA

Gdy w betoniarce mamy wymieszany cement z kruszywem, wówczas do wody zarobowej lub jej części wsypujemy dodatek ZAP® i mieszamy ok.3 minuty aż do całkowitego rozpuszczenia preparatu , następnie wlewamy wodę z dodatkiem do betoniarki.

Mieszamy do uzyskania odpowiedniej konsystencji (do obrzutki konsystencja rzadsza a do tynku wierzchniego konsystencja gęstsza) Gdy po dodaniu wody z dodatkiem w dalszym ciągu zaprawa jest zbyt gęsta, to do betoniarki dolewamy małymi porcjami wodę lecz już bez dodatku i mieszamy do uzyskania zamierzonej gęstości.

Pamiętajmy jednak że czas mieszania zaprawy z dodatkiem ZAP® ma istotny wpływ na gęstość zaprawy ( czas mieszania dłuższy - konsystencja rzadsza).

Domieszka ZAP jest niezastąpiona podczas prac budowlanych gdy temperatura spada poniżej zera.

copyright © Rglider
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe