RG LIDER - Hurtowania fajerwerków, pokazy pirotechniczne, pirotechnika profesjonalna - Zmywacze / Fibar
RGLIDER
KATEGORIE Zmywacze / Fibar

FIBAR jest specjalnym środkiem do usuwania nalotów i zanieczyszczeń z powierzchni.
Zastosowanie:
  • do usuwania białych wykwitów wapiennych na kostkach brukowych , cegłach klinkierowych i innych materiałach budowlanych
  • do usuwania zabrudzeń z zapraw murarskich na płytach chodnikowych , ścianach , szkle , drewnie , cegle , cegle klinkierowej , dachówkach betonowych i ceramicznych , eternicie, futrynach metalowych.
  • do usuwania pozostałości betonowych z form plastikowych
  • do czyszczenia powierzchni przed renowacją i impregnacją.

 


Sposób użycia:

Stosować nie rozcieńczony bezpośrednio na powierzchnię używając do rozprowadzania pędzla lub szczotki , przy bardzo dużych nalotach zabieg powtórzyć. W przypadku dużych powierzchni , na których pojawił się biały nalot można stosować opryskiwanie. Przy usuwaniu resztek z form plastikowych formę można całkowicie zanurzyć w preparacie i po usunięciu zabrudzeń wypłukać wodą.


Bezpieczeństwo pracy:

FIBAR jest substancją kwaśną , nie palną , gotową do bezpośredniego użycia. Jest to mieszanina kwasów nieorganicznych , środków powierzchniowo czynnych .Przy pracach należy stosować rękawice ubranie i okulary ochronne oraz zachować ogólne zasady higieny i bezpieczeństwa pracy, jak w chemii budowlanej.


Opakowania:

FIBAR jest pakowany w kanistry 2 l , 5 l ,  10 l oraz w kontenery 1000 l. Przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych , nie nagrzewać , nie zamrażać.


Dane techniczne: Barwa - bezbarwna
Ciężar właściwy 1.15
Odczyn ph - kwaśny
Trwałość 12 miesięcy

copyright © Rglider
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe