RG LIDER - Hurtowania fajerwerków, pokazy pirotechniczne, pirotechnika profesjonalna - Pokoje goś›cinne
RGLIDER
KATEGORIE Pokoje goś›cinne
Zapraszamy serdecznie do Firmy LIDER w Białymstoku!

Doskonała lokalizacja -zaledwie 5 minut od centrum miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu lasu-zapewni Państwu wygodę, spokój i odpoczynek.

Obiekt usytuowany jest obok rezerwatu przyrody- Parku Zwierzynieckiego, w pobliżu znajdziecie Państwo Zoo,a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dysponujemy 20 pokojami 1,2,3-osobowymi z łazienkami i bez, a także apartamentami. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking strzeżony.

Ponadto czeka na Państwa bezprzewodowy dostęp do internetu.

Polecamy nasze usługi szczególnie w podróżach służbowych ,gwarantując wygodę i subtelny wystrój wnętrz prosty i szybki dojazd z pominięciem zatłoczonego centrum .

LIDER to idealne połączenie tradycyjnej gościnności z komfortową przestrzenią. To miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery i personelu, który dołoży wszelkich starań by czuli się Państwo w Białymstoku jak najlepiej. Nasza doskonała lokalizacja to nasz główny atut, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują w Białymstoku pobyt wypoczynkowy lub biznesowy.

Jesteśmy przekonani, że czas spędzony u nas, w atmosferze domowej przytulności, będą Państwo mile wspominać i z chęcią powrócą tu w przyszłości.

Zapraszamy Serdecznie

Poniżej kilka zdjęć naszych pokoi:
copyright © Rglider
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe