RG LIDER - Hurtowania fajerwerków, pokazy pirotechniczne, pirotechnika profesjonalna - Pokazy sztucznych ogni
RGLIDER
KATEGORIE Pokazy sztucznych ogni
Już od momentu wynalezienia prochu starożytne ludy używały fajerwerków dla uświetnienia świąt, imprez i zabaw. Sztuczne ognie w szczególny sposób fascynują człowieka, niezależnie od kultury, kraju oraz wieku oglądających. Nic tak nie podnosi rangi wydarzenia , oraz nie wzbudza tylu zachwytów i emocji, co piękny pokaz pirotechniczny. Jeśli pragną Państwo nadać wydarzeniom szczególnej atmosfery, sprawić aby były wspominane przez długi czas, proponujemy zorganizowanie pokazu sztucznych ogni. Nasze widowiska są dynamiczne , barwne, niepowtarzalne, są wspaniałą rozrywką i dostarczają niezapomnianych wrażeń wizualnych . Należy również zwrócić uwagę , że pokazy pirotechniczne w znaczący sposób przyciągają większą ilość uczestników imprez otwartych. 

Zatrudnijcie Państwo Profesjonalistów! Zaprojektujemy dla Was najbardziej ekscytujący program, spełniający Wasze oczekiwania i pragnienia. Posiadamy setki rodzajów pirotechnicznych efektów, które wprawią w zdumienie tłum Waszych gości. 

Możemy wykonać każde nawet najtrudniejsze zlecenie. Posiadamy najnowocześniejszy na świecie system do projektowania, zbrojenia i odpalenia drogą radiową kilku pokazów pirotechnicznych w jednym dniu. Pozwala nam to na bardzo duże obniżenie kosztów wykonania pokazu jak i gwarantuje stuprocentowe odpalenie wszystkich ładunków nawet w najtrudniejszych warunkach  terenowych i atmosferycznych.

Nie ryzykujcie rozczarowania lub odpowiedzialności za słaby lub niebezpieczny pokaz!

Zobaczcie " czarodziejów" w akcji! Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu widowisk na dachach, barkach, stadionach a niekonwencjonalne miejsca zawsze są dla nas wyzwaniem!. Jesteśmy entuzjastami fajerwerków  a równocześnie dumni ze swoich osiągnięć i doświadczenia połączonego ze smakiem artystycznym , wyobraźnią i umiejętności projektowania pokazów.

Od 1990 roku zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych pokazów ogni sztucznych. Mamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, a od 1994r. prowadzimy własną największą w regionie północno - wschodniej Polski hurtownię pirotechniki , zarówno amatorskiej jak i profesjonalnej. Uświetniamy obchody świąt państwowych , regionalnych , dni miast , festiwale , festyny , imprezy sportowe , jubileusze , widowiska i koncerty muzyczne , a także bankiety, wesela i wiele innych uroczystości . Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć renomę i bardzo istotne w tej branży zaufanie klientów. Z czasem nazwa naszej firmy zaczęła się nieodłącznie kojarzyć z jakością , efektownością , atrakcyjną ceną , a przede wszystkim bezpieczeństwem wykonywania pokazów . Do chwili obecnej możemy się poszczycić całkowicie bezwypadkową współpracą ze wszystkimi swoimi kontrahentami. Nasze widowiska są zawsze profesjonalnie przygotowywane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Używane przez nas materiały pochodzą od renomowanych, znanych na całym świecie producentów .Piętnastoletnie doświadczenie, pozwala nam na dobór najlepszej jakości artykułów tak , aby rzetelna i kompetentna obsługa ,oraz bezpieczeństwo były gwarantowane. Dzięki wieloletniej znajomości rynku i potrzeb klientów, wprowadzamy co roku wiele atrakcyjnych nowości, które często stają się prawdziwymi hitami. Nasz personel przeszedł wszystkie niezbędne szkolenia Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia dotyczące zasad budowy , działania , bezpieczeństwa pracy i użytkowania materiałów pirotechnicznych.
Jako jedni z nielicznych firm w Polsce posiadamy również koncesję MSWiA nr rej. B-442/2003 na obrót MW-WPW , Pozwolenie Wojewody Podlaskiego dotyczące materiałów MW do użytku cywilnego w zakresie organizacji i wykonywania pokazów pirotechniki widowiskowej,  oraz pozytywnie zdany egzamin kwalifikacyjny przez wszystkich naszych pirotechników

Dokumenty te są niezbędne w świetle najnowszych przepisów w przypadku wykonywania pokazów pirotechnicznych.

Przeciętny koszt organizacji pokazu wynosi od 200 do 1500 złotych za minutę, ale cena jednej minuty to sprawa bardzo indywidualna. Zależy ona od wielu czynników :  natężenia efektów, odległości miejsca ekspozycji od widzów, różnorodności konfiguracji kompozycyjnych i miejsca pokazu, rangi imprezy . Proponowana cena za minutę pokazu ma jedynie charakter informacyjny. W przypadku konkretnych realizacji jest zawsze negocjowana indywidualnie po wizji lokalnej w miejscu pokazu i otrzymaniu od Zleceniodawcy jego życzeń i sugestii

W celu przybliżenia Państwu obrazu kosztów pirotechnicznych, poniższa lista przedstawia główne kategorie wydatków, związanych z pokazem:
-czas trwania pokazu;
-dynamika strzelania (ilość- materiału wystrzeliwana w jednostce czasu);
-dodatkowe efekty specjalne (np. wodospady , napisy ogniowe, bomby wodne wyrzutnie konfetti itp.);
-koszt opracowania koncepcji i scenariusza pokazu;
-koszt opracowania podkładu muzycznego i zsynchronizowania pokazu z muzyką;
-koszty ochrony terenu pokazu;
-koszty transportu i obsługi technicznej;
-koszt ubezpieczenia pokazu;
-koszty personelu pirotechnicznego oraz prac warsztatowych.

W przypadku imprez organizowanych przez urzędy , miejskie i gminne ośrodki kultury na terenie województwa Podlaskiego istnieje możliwość częściowego sponsoringu pokazu przez naszą firmę w zamian za reklamę.

Dla osób i firm o mniej zasobnym portfelu , lub chcących złożyć niewielkie zamówienie proponujemy zakup zestawu pirotechnicznego do samodzielnego odpalenia . Duża różnorodność oferowanych zestawów (cena-już od 200 złotych netto-ustalana jest na podstawie ilości zużytego materiału) pozwoli Państwu wybrać zestaw odpowiadający charakterowi organizowanej imprezy . Służymy fachowa pomocą , doświadczeniem , organizujemy szkolenia (w siedzibie naszej firmy i dla naszych klientów nieodpłatnie) .


W tym roku proponujemy również Państwu profesjonalne baterie zawierające serpentyny opadające z nieba jak wielobarwne płatki śniegu . Dowolnych rozmiarów bomby konfetti mogą obsypać rynek, boisko futbolowe lub tylko wybrane osoby (np. zwycięzców stojących na podium). Ponadto dostępna u nas w bardzo szerokiej gamie pirotechnika amatorska to nie tylko rakiety, rzymskie ognie czy petardy. Nasze pochodnie, flary, wulkany, fontanny zimnych ogni i wyrzutnie serpentynowe cieszą się dużym powodzeniem na imprezach sportowych , akcjach wyborczych i tych organizowanych dla dzieci. Oferta obejmuje również pirotechnikę sceniczną, stosowaną w pomieszczeniach zamkniętych.


Dostępna u nas wysokiej klasy pirotechnika amatorska to naprawdę nieduże koszty, a ile atrakcji , zadowolenia i dobrej zabawy. Pokaz ogni sztucznych to najczęściej najbardziej oczekiwany przez młodzież i nie tylko punkt kulminacyjny większości organizowanych imprez o charakterze masowym. Fajerwerki są kochane przez ludzi wszystkich epok i to one dostarczają najbardziej spektakularnych przeżyć.

Ze swojej strony proponujemy wizytę w naszej firmie , lub w Państwa siedzibie, gdzie udzielimy pełnych informacji odnośnie realizacji pokazu . Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i przygotowani do zaoferowania najkorzystniejszych warunków. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa wymaganiom, a współpraca z nami przyniesie obopólne korzyści.

Będzie nam niezwykle przyjemnie jeżeli rozważycie Państwo naszą propozycję wykonania pokazu pirotechniki profesjonalnej na organizowanych przez Państwa imprezach lub skorzystacie z usług naszej hurtowni . Gwarantujemy Państwu wspaniałe efekty pirotechniczne i wiele niezapomnianych wrażeń wizualnych. Chętnie służymy radą i pomocą (15 lat doświadczenia w organizacji widowisk plenerowych i sprzedaży art. pirotechnicznych), a w przypadku zaistnienia jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Oferujemy również hurtową sprzedaż dekoracji: balonów gumowych zwykłych i dekoracyjnych, hel, balony helowe (różne rozmiary i kształty), lampiony, girlandy i inne drobiazgi niezbędne do dobrej zabawy.

copyright © Rglider
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe